Kaizen ISITMA sistemleri

Rezistans kablo üretim uygulama ve malzeme satış hizmetleri

Kaizen hamam ve spor odası elektrikli yerden ısıtma sistemleri ile üst seviye konforun tadını çıkarın.

Kaizen olarak yaklaşık 20 yıldır hamam ısıtması konusunda uzman üretici ve uygulamacı konumundayız.Türkiye’nin tamamında çok hızlı bir hizmet ağına sahibiz. İster bir daire ister yüzlerce m2.lik hamam olsun hepsine uygun bir çözümümüz var. Uzman mühendis ve montaj ekibimizle en uygun ve ekonomik sistemleri kuruyoruz. Hamam ısıtması yanında SPA ısıtma , havuz çevresi ısıtma , banyo ılık zemin ısıtma iş grubumuz arasındadır.

Türk hamamlarında,hamamın tabanını , hamamın oturma bölgesini , oturulan bölgelerde sırt dayama yüzeylerini ve göbek taşını hamam standart sıcaklık değerlerine göre ısıtıyoruz. Yüzlerce hamamda uyguladığımız ısıtma yöntemleri ile hamamların hijyenik ve güvenli ısıtılmasını sağlamaktayız.

Kaizen elektrikli rezistans kablo hamam ısıtma sistemleri ile üst seviye konforu yaşayın

Türk hamamı ısıtma sistemlerinin projelendirilmesi ve uygulanması tecrübe gerektiren hassas kurulum bilgisine ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Kaizen olarak firmamız hamam ısıtılması konusunda uzun tecrübe ve onlarca uygulamaya sahiptir. Sistemlerin seçiminden uygulamasına kadar her noktasında özenle davranılması gerekmektedir. Hamam ısıtılmasında yöntem seçiminde birçok konuyu dikkatlice analiz ettikten sonra ısıtma sistem yöntemini size teklif olarak sunarız.

Kaizen elektrikli rezistans kablo hamam ısıtma sistemleri birçok avantaja sahiptir.

  1. Kurulum maliyetimiz çok ekonomiktir.
  2. İşletme maliyetlerimiz diğer sistemlere göre  daha ekonomiktir.
  3. Makina dairesi ve tesisat gereksinimi yoktur.
  4. Sağlığa zararlı manyetik alan oluşturmaz.Isıtma kablolarımızda koruma ekranı vardır.
  5. Çok güvenlidir. Isıtma kablolarımız özel imalat olup yüksek ısıtma gücü ve dayanımına sahiptir.
  6. 20 yıl Kaizen rezistans kablo ve 5 yıl elektronik kontrol birimleri  garantiye sahiptir.

Elektrik kablolu hamam ısıtma sistemlerimiz birçok avantajı bir arada sunmaktadır. Daha ayrıntılı bilgileri uzman teknik elemanlarımızdan alabilirsiniz.Evinize, Spa merkezlerine yada otelinize bir hamam yaptırıyorsanız mimari projenizi mail yolu ile bize ulaştırınız.En uygun sistemi en kısa zamanda size teklif olarak sunarız.

Kaizen elektrikli yerden ISITMA ve kar buz eritme sistemleri üretim uygulama malzeme satış ve tedarik hizmetleri
+90(212)221 9759