Merdiven ve bina girişlerinde yerden ısıtma sistemi kış aylarında kar ve buza bağlı yaralanmaları önlemek için yerden ısıtma amacıyla kullanılır. Bina girişlerine, otopark girişlerine yada merdiven yüzeyine beton altı yerden ısıtma uygulaması için yerden ısıtma şiltesi yada yerden ısıtma kablosu montajı yapılır. Sistem otomatik olarak buzlanmayı tahmin ederek yerden sıtma sistemini çalıştırır. M2 başına kullanılan ısıtma gücü yüksek olsada İhtiyaç duyulduğunda çalıştığından tüketim değerleri düşüktür.

Yeni yapılarda, yenileme projelerinde, peyzaj çalışmalarında ve özellikle yoğun yaya trafiği bulunan ticari işletmelerde kış şartlarına bağlı olarak yaralanmaların önüne geçmek ve katma değerli ısıtma projelerine imza atmak için merdiven ve bina girişlerinde yerden ısıtma uygulamasını öneriyoruz.

Sistemi kendiniz kurabileceğiniz gibi bir elektrikçi yardımı da alabilirsiniz. Montajı çok kolaydır ve verilen ölçüye göre zemine mükemmel uyum sağlar. Üzerine beton, tesviye şapı yada döşeme harcı uygulayarak sorunsuzca kullanırsınız. Kaizen 15 yıl ürün ve performans Garantisi ile ürünlerimizden sipariş verebilirsiniz.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this