İçeriğe geç

Kaizen seri dirençli rezistans kablosu

Kaizen seri dirençli rezistan kablosu üretiminde oldukça geniş bir üretim yelpazesine sahiptir. Endüstriyel alanda her ihtiyaca cevap verebilecek tipte kablo üretim uygulama ve mühendislik hizmeti vermekteyiz.

ÜRETİM

Seri Dirençli ısıtma kabloları, belirli uzunluk ve yük konfigürasyonlarına göre ayrı ayrı tasarlanmalıdır ve bu nedenle paralel kablolar kadar çok yönlü değildir.

TEDARİK

Seri dirençli Isıtma kablosunu normalde örgülü ve dış kılıflı olarak tedarik ediyoruz ancak kablolar sadece örgülü olarak da tedarik edilebilir.Talep üzerine bakır, galvaniz, paslanmaz, camelyaf örgülü sevk edebiliriz.

KAPASİTE

Tek ve üç fazda 600 VAC ye kadar, ısı dayanımı olarak 180 c kadar, bir metre doğrusal güç olarak 60 Watt/metre ısı gücüne kadar, ister makarada ister bobin halinde montajlı olarak, istenen soğuk uç metrajında üretim kapasitesine sahibiz.

UYGULAMA

Teknik ekibimiz ile anahtar teslim hizmet verebiliriz.

Kaizen seri dirençli rezistans kablosu

Seri Dirençli Isıtıcı Kablolarda enerji taşıyan kısım ile ısı üreten kısım aynı olup krom-nikel teldir. Bu kablolar değişik dirençlerde üretilebilirler. Bu tür kablolar uzun hatların ısı izlemesinde yaygın olarak kullanılırlar. Bu kabloların dirençleri, boyları ile doğrudan orantılıdır. Üzerlerinden geçecek akım değerlerinin aşırı yükselmesini önlemek için, kullanılabilecekleri minimum bir uzunluk sınırlaması mevcuttur. Kullanılacak uzunluk ve güce bağlı olarak uygun direncin seçilmesi gerekir. Gerekli güç, sıcaklık değerleri ve dış ortam koşullarına bağlı olarak; kullanılan izolasyon malzemesi, PVC den PTFE ye, nemsiz yerler için de cam elyafa kadar değişmektedir. Bu kablolar 260°C ve 450oC sıcaklığa kadar kullanılabilirler. Metal kılıflı, mineral izoleli olanları ise 1000°C ye kadar çıkabilirler.

makara sargılı seri dirençli ısıtma kablosu
Seri dirençli ısıtma kablosu
çift iletkenli seri dirençli ısıtma kablosu
Çift iletkenli seri dirençli ısıtma kablosu

Seri dirençli ısıtma kablo
Tek iletkenli seri dirençli Isıtma kablosu
polimer taşıyıcılı rezistans kablo filesi
polimer taşıyıcılı rezistans kablo filesi