İçeriğe geç

Kar buz eritme ve don önleme amaçlı servis yolu ısıtma sistemi

[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Servis yolu ısıtma sistemi” font_container=”tag:h1|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]

Sistemle kışın yürüme yollarında, alt ve üstgeçitlerde, köprü ve AVM, hastane, okul gibi garaj rampalarında buzlanma engelleniyor. Yine kış döneminde büyük tehlike oluşturan sarkıtların da oluşması tamamen engelleniyor.

Söz konusu sistem, yapısındaki dijital termostat ve sensörler sayesinde ortamdaki sıcaklık ve nem parametrelerini hassas bir şekilde ve sürekli olarak takip ediyor. Bu sayede sistem tam gereksinim olan zamanda otomatik olarak devreye giriyor ve ortamda oluşması muhtemel kar birikimi ve buzlanmayı önleyerek devreden çıkıyor. Sistemin bu tam otomatik yapısı enerjinin en efektif şekilde kullanımını sağlıyor.

Yol Isıtma ve Zemin Isıtma uygulama işlemlerinde sektörde öncü olmayı amaç edinmiştir.

[/vc_column_text][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3128″ img_size=”full” add_caption=”yes” onclick=”zoom”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Araç giriş çıkış yolu ısıtma sistemi” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Tüm Türkiye’yi saran soğuk ve kar yağışlı hava dalgası yerel yönetimler ve sürücülere zor anlar yaşatıyor. Ancak alttan ısıtmalı asfalt sistemi, tuz dökme veya kar küreme gibi çalışmaları ortadan kaldırıyor. Hava sıcaklığına göre otomatik olarak çalışan sistem, alt ve üst geçitler, köprüler, garaj rampaları ve yürüyüş yollarına uygulanabiliyor.

Asfalt, beton, seramik vb. gibi her türlü döşeme malzemesi altında uygulama yapılabiliyor. Sistemle kışın yürüme yollarında, alt ve üstgeçitlerde, köprü ve AVM, hastane, okul gibi garaj rampalarında buzlanma engelleniyor. Yine kış döneminde büyük tehlike oluşturan sarkıtların da oluşması tamamen engelleniyor.[/vc_column_text][vc_btn title=”Devamı” style=”flat” color=”primary”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3125″ img_size=”full” add_caption=”yes” onclick=”zoom”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”AVM araç giriş çıkış yolu zeminden ısıtma sistemi” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Başta büyükşehirler olmak üzere Türkiye’yi etkisi altına alan soğuk ve kar yağışlı hava dalgası sürücülere ve yerel yönetimlere zor günler yaşatıyor. Ancak son dönemde kullanımı yaygınlaşan alttan ısıtmalı yol sistemleri hem tasarruf hem de konfor sağlıyor. Kar-Buz Birikimi Engelleme Sistemleri’yle yollara tuz dökme veya kar küreme çalışmalarına gerek kalmıyor.

Söz konusu sistem, çatı yüzeyleri, yağmur dereleri ve iniş boruları, araç ve yaya yolları, otopark girişleri, rampalar, merdivenler, köprüler ve spor sahaları gibi yerlerde kullanılabiliyor.[/vc_column_text][vc_btn title=”Devamı” style=”flat” color=”primary”][/vc_column][/vc_row]