İçeriğe geç

Yağmur iniş borusu ısıtma sistemi

Ticari yapılar, endüstriyel kuruluşlar ve kamu binalarında kar yükünü hafifletmek, çatı kenarlarında buz oluşumunu ve buz sarkıtlarını engellemek ve özellikle çatı ısıtma sisteminin sağlıklı çalışabilmesi için yağmur iniş borularınında ısıtıcı kablolar ile ısıtılması gerekmektedir.

Yağmur iniş borularının içinden ısıtıcı kabloların yerleştirilmesi ile sistem mevcut çatı ısıtma sisteminizle entegre olarak çalışarak çatı kenarı ve çatı oluğundaki eriyen buzların tahliyesini gerçekleştirmektedir. Kar buz algılama sensörleri hassas şekilde havayı analiz ederek kar yağışı ve buzlanmayı tahmin edebilmektedir. Otomatik olarak ihtiyaç duyulduğunda çalışarak düşük enerji tüketimine vesile olur. Hava şartlarının normale dönmesi ile devreden çıkar.

Kaizen ile çatı ve teraslar güvende

Kaizen Isıtma sistemleri 1995 yılından günümüze bir çok farklı çatı tipi ve projeye özel imalat ve uygulama gerçekleştirmenin verdiği bilgi ve tecrübe ile ısıtıcı kablolarını üretmektedir. Isıtıcı kablolarımız Türkiye’de Alman Polimer teknolojisi ve en yüksek imalat standartlarında üretilerek projeye uygun olarak hazırlanmaktadır.

İletişime geçerek projenize özel detaylı bilgi alabileceğiniz gibi ürün seçimi alanından farklı güç ve boylarda hazırlanmış, kar buz algılama sensörü ile uygun güçte kontrol panosunun dahil olduğu paketlerimizden de sipariş verebilirsiniz.Yağmur iniş borusu ısıtma sisteminiz tek başına boru içerisinde mükemmel çalışacak olsa bile; çatı ısıtmanın bir bütün olarak ele alınması gerektiğini hatırlatırız. Çatı kenarlarında ısıtma şilte uygulaması ve oluk içlerinde 30cm genişliğinde ısıtıcı şilte ile ısıtma uygulaması ürünlerimizede bakmanızı öneririz.

Yağmur iniş borusu ısıtma garantisi

Çatı ısıtma uygulamalarımızda kullanılan tüm ısıtıcı kablolarımız 10 Yıl performans ve çalıştırma garantisi altındadır. Algılama sensörleri ve markalı kontrol panosu ürünlerimiz ise 5 yıl üretici garantisi altındadır.