İçeriğe geç

ISITMA filesi ile uygulamalar çok kolay ve güvenilir

polimer taşıyıcılı rezistans kablo filesi
polimer taşıyıcılı rezistans kablo filesi

ISITMA filesi ile uygulamalar çok kolay ve güvenilir

Zemin ısıtma filesi ile herşey çok kolay

Zemin kaplamasının direk olarak altına yerleştirilen hasır kabloları odayı rahat ve düzenli bir sıcaklık düzeyine getirerek odayı çabucak ısıtır. Ev içi elektrikli yerden ısıtma sistemi, zemine yakin kısımdaki soğuk havayı ısıtarak yukarı çıkmasını sağlar. Isınan havanın yükselme prensibini kullanarak ısıtmayı gerçekleştiren bu sistemlerin sağladığı termal konfor, klasik radyatör sistemlerine kıyasla çok daha yüksektir. Kaizen dijital kontrol üniteleri, enerji koruması ve en uygun kullanımı için ısıyı garanti eder.

Metal taşıyıcılı kar buz eritme ve don önleme filesi
Metal taşıyıcılı kar buz eritme ve don önleme filesi

Isıtma filesi teknolojisi ile Türkiye ‘de üretim.Elektrikli rezistans kablosunun file formunda önceden montajlanmış hali ile uygulamalar çok kolay ve güvenilir

Buzlanma önleyici ısıtma filesi ile güvendesiniz

Kaizen’de buz koruyucu sistemler, Garaj rampalarında, yaya ve araç yollarında, köprü ve viyadüklerde, merdiven basamaklarında, teraslarda, yükleme platformlarında oluşan, ağır maliyetlere neden olabilen kar ve buzlanmayı önleyici elektrikli ısıtma sistemi, beton, asfalt gibi her türlü zemin kaplamasının altına döşenen kablo veya ısıtıcı şilte ile zemine yerleştirilen zemin sensörlerinden ve buz dedektörlerinden oluşur. Sistem, sadece buzlanma riski olduğunda otomatik olarak devreye girer.