İçeriğe geç

Kaizen Uzun Boru Hattı Isıtma Çözümleri | Kaizen komple ısı yönetim sistemi

Kaizen Isıtma Sistemleri anahtar teslim hizmetlere ilave olarak, uygun boru yüzey ısıtma teknolojileri, gelişmiş kontrol sistemleri teknolojileri ve uygulama alanı hizmetleri seçimlerini içeren, Türk endüstrisi tarafından kabul görmüş geniş kapsamlı uzun hat ısıtma çözümlerini sunar.

Yüzey Isıtma Sistemi

Elektrikli yüzey ısıtma kabloları; borular, silolar ve bağlantılı ekipmanlar üzerindeki termal yalıtım boyunca kaybolan sıcaklığın yerine geçen, akışkan olmayan sıvıların sıcaklıklarını muhafaza eden yüzey ısıtma | ısıtıcı kablolarıdır.
Kontrol ve izleme çözümleri – Bir yüzey ısıtıcı boru boyunca sıvının sıcaklığının muhafazasına yardımcı olan sistemlerdir.
Bileşenler ve aksesuarlar – Sonlandırma parçaları, cam elyaflı bant, aluminyum bant ve uyarı etiketleri gibi elektriksel bağlantılar gerçekleştirilirken kullanılan ve doğru montajı tamamlayan parçalardır.

Kaizen Hizmetleri

Mühendislik ve tasarım hizmetleri
Ürün tedarik ve ürün üretimi
Uygulama alanı hizmetleri ( Saha montaj )
Montaj | Kurulum sonrası bakım hizmetleri

Sisteme özel parçalar temin edebilir, mühendislik tasarım hizmeti verebilir ve hatta tüm sistemin montajını ve bakımını yapabiliriz.

Gelişmiş yüzey ısıtma ürünlerimiz alan hizmetimiz ile birleştiğinde, optimum ısı yönetim sistemi (HMS) için stratejik olarak planlanmış ve uygulanmış entegre bir çözüm elde edersiniz. Yüzey ısıtma sistemi tasarımının ve montajının yönetimini ve tatbikatını tüm yönleriyle gerçekleştirerek, proje ekibinize tek bir arayüz sunuyoruz.